Najlepšia kvalita pre stavbu vášho domu

Vždy je v móde. Nesklame vás, je odolné a dlho vydrží. Reč je o dreve. Pozrime sa preto na využitie tohto nadčasového materiálu pri stavbe rodinného domu a určite získate to najlepšie riešenie pre zachovanie dlhodobej spokojnosti.

Najlepšia kvalita pre stavbu vášho domu
Najlepšia kvalita pre stavbu vášho domu (Foto: wittner-haus.sk)

Drevostavby

Vedeli ste, že Slovensko značnú časť svojej produkcie dreva vyváža za hranice? Tak prečo toto prírodné bohatstvo nevyužiť doma? Drevo ako stavebný materiál má mnoho pozitívnych vlastností:

  • Prvou je jeho šetrnosť k prírode. Pri spracovaní dreva nedochádza k negatívnym dopadom na prírodu. Ekologická je tiež likvidácia stavebného odpadu.
  • Druhou jeho pevnosť. Pri budovaní drevostavby nachádza využitie pri nosných aj výplňových konštrukciách.
  • Drevo je oproti iným stavebným materiálom ľahšie a zároveň poskytuje porovnateľnú pevnosť a oporu. To pri stavbe drevostavby umožňuje rýchlejšiu a jednoduchšiu manipuláciu s jednotlivými stavebnými prvkami.
  • Drevostavby prinášajú energetickú úsporu na nákladoch na vykurovanie.
  • Drevo ako stavebný materiál okrem toho prináša úsporu času na výstavbu. Nie je potrebný napríklad čas na preschnutie stavby. Môžete tiež stavať v každom ročnom období. Po dokončení drevostavby je možné ju ihneď používať.

Drevodomy

Drevodomy poskytujú kvalitné a komfortné bývanie. Vďaka výborným termoizolačným vlastnostiam dreva sa v drevodome budete cítiť vždy príjemne. Drevo tiež reguluje vlhkosť. V drevodome je vždy príjemná vnútorná klíma. A iste budete súhlasiť s tým, že drevo jednoducho dobre vyzerá. Nemusíte mať obavy z kratšej životnosti. Moderné drevodomy vydržia rovnako dlho ako murované domy.

Ak ste sa rozhodli pre drevodom, rozhodujte sa na základe ponúkanej kvality. Niektoré stavebné firmy ponúkajú montované drevodomy za výrazne nízke ceny. Takéto domy vás však sklamú najmä použitými materiálmi. Rozhodnite sa pre takú firmu, ktorá vám za vynaložené finančné prostriedky postaví pekné a kvalitné bývanie.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!