Do ktorých elektronických pomocníkov v domácnosti sa oplatí investovať?

Výdobytky dnešného technologického sveta sa začali prejavovať vo všetkých oblastiach života, a to aj v oblasti domácnosti, upratovania a rôznych „uľahčovačov života“. Niektoré vám naozaj pomôžu, no a niektoré sú iba niečím navyše, čo vlastne vôbec nepotrebujete. Dnes vám ale poradíme, čo sa vám naozaj zíde pri starostlivosti o domácnosť a ďalšie práce v domácnosti. 

Do ktorých elektronických pomocníkov v domácnosti sa oplatí investovať? (Foto: pixabay.com)

Za nás rozhodne stojí za kúpu robotický vysávač a kuchynský robot. Všetko je však o preferenciách, preto niekoho môže viac osloviť rýchlovarná kanvica, plnoautomatický kávovar a iný pomocníci do domácnosti.

Robotické vysávače

Robotické vysávače sú naozaj jedným z najlepších pomocníkov do domácnosti, pretože ušetria kopu roboty. Nie sú úplnou novinkou na trhu, takže máte možnosť vybrať si z množstva značiek a cenových kategórií.

Aké sú najväčšie výhody týchto vysávačov? V podstate všetko urobia za vás, bez toho, aby ste im nejako asistovali. Stačí ich zapnúť a svoju robotu si urobia bez frflania. Ďalšou výhodou je, že na rozdiel od klasického vysávača sú úplne tiché, takže ho môžete zapnúť aj v noci a nikoho nezobudíte. Taktiež im nerobia problém žiadne povrchy, či už plávajúca podlaha, koberec aj dlažba. A keď je vysávač plný špiny a prachu, sám vám to dá vedieť.

U nás medzi jednotku v predaji patrí Hej. Šetriť kúpou lacných čínskych spotrebičov si veru nepomôžete. Ak chcete ušetriť, tu pomôžu kupóny pre okay na https://www.kuponyzdarma.sk/okay-sk/ a na stránkach sú aj ďalšie. Pozrite tisícky zľavových kódov aj pre ďalšie obľúbené obchody.

Kuchynský robot

Aby sme tu nemali málo tých robotov, tak veľmi obľúbeným pomocníkom do domácnosti je práve aj ten kuchynský. Využijete ho nie len pri pečení, ale aj pri príprave rôznych jedál. Ušetrí vám nie len kopu času, ale aj námahu pri varení. Najväčšou výhodou tohto robota je to, že v rámci kúpy jedného prístroja ich dostanete viacero v kope.

Či už prístroj na šľahanie, miesenie, strúhanie alebo mletie. A keď vám týchto funkcií bude málo, tak si ďalšie príslušenstvo jednoducho dokúpite. Ak máte na výber robota s nerezovou alebo plastovou miskou, určite je lepšie zvoliť tú z nerezu.

Ak v tom stále nemáte jasno, pozrite článok ako vybrať kuchynský robot, kde sú desiatky tipov a rád, ako vybrať ten najlepší pre vás.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!