Cesta ku krajšiemu bývaniu

Každý z nás túži po teple domova a peknom a bezpečnom bývaní. To ale býva často finančne nedostupné. Jednou z ciest je aj cesta luxusnej spoločníčky. Veľa mladých dám už o nej počulo, hneď ale treba dodať že ohľadom tejto práce je veľa dezinformácií a poloprávd.

Cesta ku krajšiemu bývaniu
Cesta ku krajšiemu bývaniu (Foto: unsplash.com)

V prípade že máte seriózny záujem o takýto druh práce najlepšie riešenie je obrátiť sa na profesionálnu agentúru ktorá má dlhoročné skúsenosti v tejto brandži. Relevantné informácie sa celkom určite nedajú získať na nejakých anonymných fórach. V serióznej agentúre sa Vás ujme profesionál a obšírne vysvetlí o akú činnosť sa jedná prípadne odpovie na akékoľvek otázky ktoré Vás budú zaujímať.

Jedná sa o prácu so slovenskými klientmi, to je ale skôr menšina. Väčšia časť klientov sú zahraniční. Či už sa jedná o ich pracovné cesty na Slovensko alebo sprevádzanie v zahraničí je tu z toho vyplývajúca podmienka ovládania cudzieho jazyka. Bez tohto sa tu nepohnete. Povinnosťou býva v tomto prípade anglický jazyk. V okolitých krajinách je tiež samozrejme veľkou výhodou aj nemčina. Ďalej sú žiadané aj iné veľké svetové jazyky ako španielčina, francúzština a v poslednej dobe aj čínština. Pre anglických klientov a záujemkyne je k dispozícii tiež web v angličtine www.atb-selection.com Okrem cestovania a veľmi nadštandardného zárobku Vás teda čaká aj výrazné zlepšenie sa v cudzích jazykoch.

Text: PR