Veľa fotografií? Ako ich správne prezentovať

Fotografie sú v nie jednom príbytku. Mnoho z nich je v obývačke, v izbách, na chodbách. Najčastejšie ide o rôzne rodinné a iné fotografie, ktoré chceme mať na očiach. Buď ako menšie v rámikoch na poličkách alebo ako väčšie na stenách. Možno ich však máte toľko, že už ani neviete, kam s nimi, my vám však poradíme, ako na to.

Veľa fotografií? Ako ich správne prezentovať
Veľa fotografií? Ako ich správne prezentovať

Ak máte veľa malých fotografií v rámčekoch, ktoré majú tendenciu byť v neporiadku v izbe, je čas prevziať kontrolu nad tým, že ich budete zobrazovať novými spôsobmi. Fotoalbumy a koláže v rámoch sú výborné riešenia pre ukladanie množstva fotiek naraz. Taktiež taký digitálny foto-rámček je obzvlášť užitočná vychytávka pre tých, čo majú ozaj veľa fotiek, ktoré ani nestíhajú ukladať do albumov.

Nepoužívajte len poličku nad krbom alebo odkladacie stolíky. Rozšírte ich prezentáciu aj o zvislé miesta na stene. Svoje fotky môžete organizovať napríklad podľa dátumu, či príležitosti alebo zážitkov zachytených na snímkoch. Taktiež dobré sú krabice na fotografie, to je obzvlášť užitočné pre ľudí, ktorí tak môžu udržať veľké množstvo fotografií na jednom centrálnom mieste napríklad na poličke.

Pri vešaní na stenu však platia určité pravidlá. Nemusí vyzerať najlepšie, ak nimi bude doslova zaplavená každá stena v miesnosti. Vždy by malo ísť o najviac jednu stenu, kde však nimi šetriť nemusíte. Ak vešáte veľké koláže, tie vešajte do výšky ako obrazy, čiže do výšky očí priernej postavy.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!