Ubytovanie vo Vysokých Tatrách s exkluzívnym výhľadom

Určite ste o tom počuli a možno aj zažili na vlastnej koži. Vyberáte si ubytovanie na dovolenke, prezeráte katalógy a internet. Jedným z veľmi dôležitých faktorov pri výbere je aj výhľad aký sa Vám naskytuje z Vašej izby. A ten často krát nebýva taký ako ste videli pri svojej rezervácii. Či už sa jedná o výhľad na more alebo na hore a do prírody, takíto výhľad má vždy svoju cenu.

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách s exkluzívnym výhľadom
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách s exkluzívnym výhľadom (Foto: hotelslovan.sk)

Jeden z najkrajších výhľadov vo Vysokých Tatrách je možné zažiť práve v hoteli Slovan v Tatranskej Lomnici. Výhľad na Lomnický Štít z prvej rady. Hotel je ideálne situovaný do prvej rady stavieb od tatranských štítov. Tu oproti inzerovaným výhľadom môže byť rozdiel iba k lepšiemu. Hotel samotný je skvele a útulne zariadený moderným nábytkom a interiérovými doplnkami. V prípade záujmu je možné nájsť inšpiráciu u predajcu designového moderného nábytku Zumadesign. Či už sa jedná o sedacie súpravy, stoly, stoličky alebo svietidlá, k dispozícii je široký výber svetových výrobcov.

Veľmi zaujímavé sú rovnako tak niektoré koberce ktoré dodajú luxusný a útulný nádych každému interiéru. Už iba samozrejmosťou je aj exteriér hotela. Profesionálne záhradné služby sú dnes samozrejmosťou u firemných klientov. Často krát sa ale už aj súkromný majitelia rodinných domov obracajú ako s realizáciou záhrady tak aj s jej údržbou na odborníkov.

Text:PR