Krbové štúdio SVAROGUS – spoľahlivé a krásne krby pre váš domov

Neviete sa zorientovať v širokej ponuke krbov a kachlí? Vtedy je najlepšie obrátiť sa na odborníkov, ktorí vám pomôžu pri výbere vhodného vykurovacieho telesa a jeho dizajn a vlastnosti prispôsobia na mieru vášmu domovu. Krbové štúdio SVAROGUS v Bratislave je pripravené splniť vaše očakávania.

Krbové štúdio SVAROGUS – spoľahlivé a krásne krby pre váš domov
Krbové štúdio SVAROGUS – spoľahlivé a krásne krby pre váš domov (Foto: PR)

Kvalitné nápady aj materiály

Nie je kozub ako kozub. Ak si dáte skutočne záležať na tom, aby boli veci vo vašej domácnosti nielen dizajnovo zaujímavé, ale ešte aj praktické, potom vás už určite zlákala aj myšlienka na vlastný krb alebo kachle. Nemusíte sa vôbec hanbiť, ak nemáte ani poňatia, aký druh vykurovacieho telesa by bol pre vaše podmienky najvhodnejší a ako by mal vyzerať, aby tým dom alebo chata neutrpeli na vzhľade. Odborníci v krbovom štúdiu SVAROGUS v Bratislave sú pripravení vám všetko spočítať, aby bol výsledkom produkt, ktorý domácnosť vyhreje počas celej sezóny alebo sa iba príležitostne postará o chvíle pohody. Vezmú do úvahy veľkosť vášho obydlia, rozmery komína a aj stav vašej peňaženky. Výsledkom je vždy krb, ktorý skvelo vyzerá, jednoducho sa používa a má vynikajúcu výhrevnosť. Aby sa tieto ciele dali plniť, na to je potrebný tím profesionálov, ktorí dokážu krb navrhnúť a odborne ho postaviť, no nemálo dôležití sú aj spoľahliví dodávatelia komponentov a materiálov, bez ktorých by služby nebolo možné poskytovať.

SVAROGUS svoje remeslo miluje

Krbové štúdio SVAROGUS v Bratislave sa usiluje prepájať moderné technológie s tradíciami, výsledkom čoho sú do detailov prepracované produkty. Členstvo v Cechu kachliarov, zúčastňovanie sa na školeniach či medzinárodných veľtrhoch pri rozvoji produktov rozhodne napomáha. Ak chcete vykurovať telesami vyrobenými z certifikovaných a zdravotne neškodných materiálov, ktoré sú zároveň šetrné aj k životnému prostrediu, obráťte sa na SVAROGUS. Tým, že sa rozhodnete pre firmu, ktorá je riadnym členom Cechu kachliarov, získate istotu, že budete vykurovať zdravo a bezpečne, s prihliadnutím na tradície, ktoré sa dedia z otca na syna. V krbovom štúdiu si môžete vyžiadať grafickú vizualizáciu, vďaka ktorej si budete vedieť ešte lepšie predstaviť výsledný efekt. Na svoje produkty poskytuje štúdio 5-ročnú záruku a spolupracuje s uznávanými výrobcami krbových vložiek a len s prvotriednymi dodávateľmi materiálov. Návrh krbu alebo pece a tiež jeho stavbu (i stavbu komína) vám môžu zrealizovať na jedinom mieste, s individuálnym prístupom a prísľubom, že sa budete tešiť presne z takého krbu alebo pece, ktoré ste si vysnili. V sortimente produktov štúdia SVAROGUS nájdete moderné krby a kachľové pece, krbové kachle i plynové krby, ako aj krbové vložky. Prezrite si jeho ponuku a presvedčte sa sami, že zaobstarať si kvalitný krb nie je vôbec také ťažké.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!