Fibaro vás odbremení od bežných činností

Kto by si neprial žiť v domácnosti, ktorá je plne automatizovaná? Kde sú spotrebiče nastavené tak, aby presne reagovali na to, čo práve robíme? Značka Fibaro vás naučí pohodlnosti, rýchlo si na to zvyknete.

Fibaro vás odbremení od bežných činností
Fibaro vás odbremení od bežných činností (Foto: PR)

Z-Wave technológia a zariadenia Fibaro

Keď sa rozhodujete, či si dať namontovať bezpečnostné dvere alebo radšej bezpečnostný systém, väčšinou to vyhrajú dvere. A pritom sa cenovo príliš nelíšia, ide len o naše zvyky a to, čo vidíme u druhých. A teraz si predstavte, že k niekomu idete na návštevu. Stojíte pri úplne obyčajných dverách. Zazvoníte. Dvere sa otvoria, no za nimi nik nestojí. Nesmelo vojdete. Na chodbe sa rozsvieti svetlo a dvere sa samy od seba zamknú. Máte pocit, akoby ste sa ocitli v čarovnom zámku, a pritom ide iba o finty inteligentnej domácnosti. To len zariadenia Fibaro spolupracujú so šikovnou riadiacou jednotkou prostredníctvom Z-Wave technológie a internetového pripojenia, a tak môžu byť ovládané dvere, okná, vykurovanie, klimatizácia, rolety, zavlažovanie, a vlastne všetky elektrické spotrebiče v domácnosti. Nastavením scén už navyše ani netreba pohnúť ani prstom po obrazovke smartfónu, pretože spotrebiče budú konať v nadväznosti na stanovené situácie.

S Fibarom je doma bezpečnejšie

Nejde však len o komfort, ktorý vás v inteligentnej domácnosti rozhodne čaká. Spotrebiče napojené na systém Fibaro môžete kedykoľvek skontrolovať – či sú zapnuté, vypnuté, koľko energie spotrebovali. Senzory a detektory vás zasa upozornia, ak sa vo vašej domácnosti začne diať čosi nezvyčajné, a na telefón vám pošlú správu. Uzavrite na diaľku prívod vody, plynu či elektrickej energie, vpustite suseda do garáže, nech si požičia náradie, alebo polejte záhradu, i keď ste stovky kilometrov od domova. Vyskúšajte inteligentné zásuvky, videovrátnikov, senzory, termostatické hlavice, ovládače žalúzií a mnoho iných šikovných pomocníkov značky Fibaro aj vy.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!