6 rád do kúpeľne pre viac miesta

Zorganizujte svoju kúpelňu a získajte viac miesta. Trávime v nej menej času, ako v iných miestnostiach, no hromada make-upu na sušičke sa rozhodne nikomu nepáči, napáči sa to isto vám a neocení to ani vaša návšteva. Držte sa našich osvedčených rád, získajte viac miesta a zorganizujte zariadenie a veci v kúpelni.

6 rád do kúpeľne pre viac miesta
6 rád do kúpeľne pre viac miesta
  • 1. Usporiadať svoju vaňu/sprchový kút, umiestniť svoje mydlá, gély na sprachovanie, šampóny a kondicionéry na poličku. Na výber je ich v obchodoch veľa, určite nájdete takú, ktorá vám vyhovuje najlepšie.
  • 2. Ak chcete pomôcť udržať vaše priehľadné sprchové dvere čisté, kúpte si stierku na okná, rovnakú ako používate na okná, a dajte si ju do kúpelne, nech ju máte vždy po ruke.
  • 3. Materiál na čítanie ukladajte do ozdobného stojanu na časopisy. Ako budete pridávať nové časopisy, tie staré a neaktuálne vyhoďte.

.

  • 4. Vyhoďte staré alebo nepoužívané položky vo vašej kúpeľni, taký make-up, pleťové vody, staré žiletky, opaľovací krém a parfumy. Staré lieky, vrátane tých na predpis, vráťte do miestnej lekárne.
  • 5. Ak máte nedostatok miesta vo svojich kúpeľňových skrinkách na uteráky, môžete ich umiestniť do dekoratívneho košíka vedľa sprchy alebo vane.
  • 6. Pripevnite si háčiky na stenu alebo na zadnú stranu dverí na uteráky a župany.

Toto sú základné osvedčené rady, ktoré odporúčame dodržiavať. Získate tak viac miesta a zorganizujete tak veci v kúpelni. To určite oceníte aj vy, členovia domácnosti, no určite aj vaša návšteva sa bude cítiť o poznanie lepšie, ako neporiadok a chaos.